prekių už 0,00 €
0
prekių už 0,00 €
0

Jei norite, kad Kamado Bono kepsninė Jums tarnautų ilgai, kaip ir kiekvieną gerą daiktą, ją reikia tinkamai prižiūrėti ir saugoti. Atsakingas šeimininkas su kepsnine gyvens ilgai ir laimingai. Tačiau gyvenime pasitaiko atsitiktinumų ir ne visi jie susiję su kepsninės šeimininku. Kartais kepsninės apvirsta nuo itin nelygaus pagrindo arba super stipraus vėjo. Kartais jas užklumpa stipri audra, o Jūsų nėra namie arba jos patenka į ilgapirščių rankas. Situacijos nemalonios, tačiau jos neturi nuslopinti Jūsų noro grilinti. Jūsų ramybė, įsigijant Kamado Bono kepsninę, svarbi ir mums.

 

Todėl kartu su draudimo bendrove paruošėme Jums kepsninės draudimo pasiūlymą, kuriuo galite pasinaudoti susisiekę šiais kontaktais Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +370 618 89999

Metinės Įmokos:

IKI 299 EUR - ĮMOKA 25 EUR

IKI 599 EUR - ĮMOKA 30 EUR

IKI 699 EUR - ĮMOKA 35 EUR

IKI 799 EUR - ĮMOKA 38 EUR

Pastaba: kainos nurodytos orientacinės ir galutinai fiksuojamos tik draudimo bendrovei jas patvirtinus individualiu atveju.

- Draudimo apsauga galioja įvykiams Lietuvos teritorijoje, nuolat gyvenamo būsto patalpų teritorijoje polisenurodytu adresu. Apsauga galioja patalpų viduje ir aptvertoje teritorijoje. Aptverta teritorija yra laikoma teritorija, kuri visiškai aptverta ne žemesne nei 1m. tvora, vartai yra užrakinti ir į kurios vidų negalima patekti nepaliekant įsilaužimo požymių. Tais atvejais, kai nėra įsilaužimo požymių, taikoma 30% nuo daikto vertės išskaita.

- Nuostoliai atlyginami tik tuo atveju, jei Draudikui pateikiami dokumentai, patvirtinantys Mažmeninio kliento nuosavybės teisę į atitinkamą daiktą (pvz., atsiskaitymo už atitinkamą daiktą dokumentai (pvz., sąskaita-faktūra, mokėjimo pavedimas per banką, kvitas).

- Draudimo išmoka mokama tik remonto (jei remontuoti ekonomiškai tikslinga) ar atkūrimo (tokio paties arba, jei tokio paties įsigyti neįmanoma ar ekonomiškai netikslinga, artimiausio pagal savo savybes daikto įsigijimo) atveju. Išmoka mokama tik po to, kai pateikiami remontą ar analogiško daikto įsigijimą patvirtinantys dokumentai.

- Kepsninė draudžiama pirmos rizikos draudimu. Tai yra visa draudimo išmoka už įsigytą kepsninę, negali viršyti tos kepsninės vertės.

- Draudimo įvykių skaičius už vieną konkrečią kepsninę ribojamas 1 įvykiu per draudimo apsaugos galiojimo laikotarpį.

 

Esame tikri, jog ramiau miegosite žinodami, kad už Jūsų nugaros stovi komanda, kuri saugo jūsų investiciją į skanų ir sveiką maistą.