I-IV: 10.00-19.00, V: 10.00-18.00
+37065654515
prekių už 0,00 €
0
prekių už 0,00 €
0

RIBOTA KAMADO BONO VISO EKSPLOATACIJOS LAIKO GARANTIJA

Pagal žemiau išdėstytas sąlygas ir nuostatas Kamado BONO garantuoja pirmajam pirkėjui, kad Kamado BONO gaminamos ar tiekiamos keraminės kepsninės - Minimo, Media, Grande, Žalgiris, Limited, Picnic - naudojamos įprastinėmis sąlygomis, neturi gamybinių ar medžiagos defektų. Garantija suteikiama nuo pardavimo pirmajam pirkėjui dienos šiems nurodytiems laikotarpiams: keramikiniam kepsninės korpusui, keramikinei ugniadėžei ir ugnies žiedui, deflektoriams, kurie įeina į bazinę kepsninių komplektaciją, taikoma neribota garantija. Ugniadėžė ir ugnies žiedas nemokamai keičiami naujais, kai praranda vientisumą. Neribota garantija minėtoms dalims taikoma tik Kamado Bono kepsninių turėtojams, įsigijusiems kepsninę tiesiogiai iš Bono atstovybės arba oficialių partnerių ir pateikusiems kepsninės įsigijimo dokumentą - PVM sąskaitą faktūrą, kasos kvitą, lizingo sutarties išrašą, jei kepsninė pirkta lizingu. Kepsninę galima ir užregistruoti mūsų puslapyje užpildant formą. Registracija nėra privaloma. Klientas užpildydamas formą patvirtina, kad formoje pateikti duomenys yra teisingi ir jais MB Leto projektai gali naudotis, vykdydami garantinį aptarnavimą, siekiant procesą padaryti greitesnį ir sklandų. Teisinga registracija gelbsti tuo atveju, jei įsigijimo dokumentą klientas pameta. Formoje pateikti duomenys saugomi 10 metų. Išsaugoti dokumentai turi būti aiškiai įskaitomi. Keraminiams kepsninės aksesuarams, visoms metalinėms kepsninės dalims, įskaitant tarpinę, priedams taikoma 2 metų garantija. Garantija visais atvejais galioja kepsninę ar jos dalis naudojant pagal jų paskirtį, remiantis nurodymais ar rekomendacijomis instrukcijoje. Ši ribota viso eksploatacijos laiko garantija galioja tik fiziniams ąsmenims, kurie kepsninę naudoja ne komerciniais tikslais. Juridiniams asmenims galioja dviejų metų įstatyminė garantija keramikiniam korpusui ir visoms keramikinėms bei metalinėms dalims ir aksesuarams. Garantija netaikoma dėl mažareikšmių trūkumų - itin smulkių įbrėžimų, mini įlenkimų/nuskilimų, mikro įtrūkimų (Spider Cracs) arba nedidelių kosmetinių išorinės glazūros įskilimų, kurie neturi jokios įtakos kepsninės veikimui ir yra visiškai nepavojingi arba klausimas lengvai išsprendžiamas (pvz. dažų pagalba, kalbant apie glazūrą). Jei klientas gavęs kepsninę pastebi išorinį ar vidinį pažeidimą, apie jį turi informuoti Kamado Bono atstovybę iš karto, kol kepsninė nepanaudota. Tokios medžiagos kaip chloras, pramoniniai dūmai, chemikalai, trąšos, itin didelis drėgnumas, vejos pesticidai ir druska gali pakenkti kepsninės metalo dažams ir dengiamosioms medžiagoms. Dėl to dalims iš metalo, nerūdijančio plieno ir ketaus taikoma garantija negalioja RŪDŽIŲ, OKSIDACIJOS, IŠBLUKIMO ir kitų DEFEKTŲ atveju, Ši garantija negali būti perduota kitiems savininkams, nebent su Kamado Bono atstovybe sutarta kitaip.

Visoms kitoms www.kamadobono.lt el.parduotuvėje parduodamoms prekėms, galioja įstatyminė 2 m. garantija.

 

Jei bet kuris produktas, kuriam taikoma garantija, turi defektų, toks produktas bus pataisytas arba pakeistas mūsų atstovybėje Vilniuje arba nauja dalis bus atsiųsta pirkėjui ir ją jis su mūsų konsultacija galės pasikeisti savarankiškai. Kreipdamasis į garantinį servisą, pirkėjas turi nufotografuoti pažeidimus žalai įvertinti. Kartu pateikti įskaitomą įsigijimo dokumento kopiją.

Ši garantija nesuteikiama, jei defektai atsirado dėl netinkamo gaminio sumontavimo arba netinkamos jo priežiūros, naudojimo, nesilaikant instrukcijos arba ne pagal paskirtį , o taip pat dėl gaminio laikymo netinkamoje aplinkoje. Ši garantija nėra taikoma, jei defektai atsirado dėl natūralaus nusidėvėjimo, nelaimingų atsitikimų, stichinių nelaimių, neteisėto remonto, gaminio arba jo dalių perdarymo arba pakeitimo. Kamado BONO neprisiima atsakomybės dėl delsos arba garantinių įsipareigojimų nevykdymo, susiklosčiusio dėl įvykio arba nenumatyto atvejo, kurio Kamado BONO negali kontroliuoti. Garantija anuliuojama, jei bet kokie skysčiai – įskaitant degiuosius skysčius – yra pilami į arba ant keraminės kepsninės, ar jos dalių. Garantija anuliuojama, jei kepsninė yra kūrenama malkomis ar kitu netinkamu kuru. Kepsninei kūrenti turi būti naudojamos aukštos kokybės kietmedžio anglys, o uždegimui naudojami sausi įdegtukai arba elektrinis įdegiklis. Kamado BONO naudoja rūdims atsparias medžiagas, tačiau garantija netaikoma kepsninės metalinių dalių rūdijimo ar oksidacijos atvejais, nebent yra pažeistas kepsninės struktūrinis vientisumas.

Ši garantija nėra taikoma, nusipirkus gaminį iš neįgaliotų tiekėjų ir (arba) trečiųjų šalių. Garantija yra teikiama tik įsigijus gaminius iš įgaliotų tiekėjų nurodytų www.kamadobono.lt puslapyje kontaktų skiltyje nebent sutarta kitaip.

 

Garantija galioja Lietuvos teritorijoje. Kitose valstybėse garantijos galiojimo apribojimai nėra leidžiami arba apribojimai už atsitiktinę arba pasekminę žalą nėra taikomi, todėl aukščiau nurodyti apribojimai arba išimtys Jums gali būti netaikomi. Čia pateiktoje garantijoje išvardytos visos juridinės teisės, tačiau Jums gali būti taikomos kitos teisės, kurios kiekvienoje valstybėje skiriasi. Kamado BONO neįgalioja jokių fizinių ar juridinių asmenų prisiimti atsakomybę Kamado BONO vardu dėl Kamado BONO gaminių pardavimo arba pirkimo. Įsigijus Kamado BONO gaminį iš neįgaliotų pardavėjų garantija gaminiui nebus taikoma. Jei turite klausimų dėl įgaliotųjų pardavėjų tapatumo nustatymo, susisiekite su Kamado BONO atstovybe +370 678 84944 arba petras@kamadobono.lt