+370 600 03555  
I-IV: 10.00-20.00, V: 10.00-18.30
prekių už 0,00 €
0
prekių už 0,00 €
0

RIBOTA KAMADO BONO VISO EKSPLOATACIJOS LAIKO GARANTIJA

Pagal žemiau išdėstytas sąlygas ir nuostatas Kamado BONO garantuoja pirmajam pirkėjui, kad Kamado BONO gaminamos ar tiekiamos keraminės kepsninės, naudojamos įprastinėmis sąlygomis, neturi gamybinių ar medžiagos defektų. Garantija suteikiama nuo pardavimo pirmajam pirkėjui dienos šiems nurodytiems laikotarpiams: keramikiniam kepsninės korpusui, keramikinei ugniadėžei ir ugnies žiedui, deflektoriams taikoma neribota garantija. Keramikiniams kepsninės aksesuarams, visoms metalinėms kepsninės dalims ir aksesuarams, šoninėms lentynoms - taikoma vienerių metų garantija. Ši ribota viso eksploatacijos laiko garantija galioja tik fiziniams ąsmenims, kurie kepsninę naudoja ne komerciniais tikslais. Juridiniams asmenims, kurie kepsninę naudoja komerciniams tikslams, galioja dviejų metų garantija keramikiniam korpusui ir visoms keramikinėms bei metalinėms dalims ir aksesuarams. Bet kokie smulkūs keraminių kepsninių apdailos nudužimai ar įtrūkimai, aptikti pirkimo metu, turi būti pažymėti ant originalaus pirkimo kvito. Garantija netaikoma dėl įbrėžimų, mini įlenkimų, nuskilimų, mikro įtrūkimų arba nedidelių kosmetinių išorinės glazūros įskilimų, kurie neturi įtakos kepsninės veikimui ir yra visiškai nepavojingi. Tokios medžiagos kaip chloras, pramoniniai dūmai, chemikalai, trąšos, itin didelis drėgnumas, vejos pesticidai ir druska gali pakenkti kepsninės metalo dažams ir dengiamosioms medžiagoms. Dėl to dalims iš metalo, nerūdijančio plieno ir ketaus taikoma garantija negalioja RŪDŽIŲ, OKSIDACIJOS, IŠBLUKIMO ir kitų DEFEKTŲ atveju, Ši garantija negali būti perduota kitiems savininkams, nebent su Kamado Bono atstovybe sutarta kitaip.

Kepsninės termometrams, stiklo pluošto tarpinei taikoma 2 metų garantija, kišeniniams ir skaitmeniniams termometrams - 1 metai, o skaitmeninių termometrų zondams - 6 mėnesiai.

Garantija visais atvejais galioja tada, jei prekės naudojamos pagal paskirtį, vadovaujantis instrukcija.

Kepsnines garantiniam prašome užregistruoti tinklapyje www.kamadobono.lt

Jei bet kuris produktas, kuriam taikoma garantija, turi defektų, toks produktas bus pataisytas arba pakeistas į naują gaminį ar naują dalį. Remiantis garantija Kamado BONO prisiima atsakomybę už remontą ir (arba) dalių pakeitimą. Pateikdamas pretenziją, pirkėjas privalo nufotografuoti pažeidimus žalai įvertinti. Kartu pateikti pakuotės nuotrauką ir įsigijimo dokumento kopiją.

Ši garantija nesuteikiama, jei defektai atsirado dėl netinkamo gaminio sumontavimo arba netinkamos jo priežiūros, naudojimo, nesilaikant instrukcijos arba ne pagal paskirtį , o taip pat dėl gaminio laikymo netinkamoje aplinkoje. Ši garantija nėra taikoma, jei defektai atsirado dėl natūralaus nusidėvėjimo, nelaimingų atsitikimų, stichinių nelaimių, neteisėto remonto, gaminio arba jo dalių perdarymo arba pakeitimo. Ši garantija yra neteikiama, jei keraminės kepsninės įdužimai ar įtrūkimai atsirado po gaminio pardavimo pirmajam pirkėjui. Kamado BONO neprisiima atsakomybės dėl delsos arba garantinių įsipareigojimų nevykdymo, susiklosčiusio dėl įvykio arba nenumatyto atvejo, kurio Kamado BONO negali kontroliuoti. Garantija anuliuojama, jei bet kokie skysčiai – įskaitant degiuosius skysčius – yra pilami į arba ant keraminės kepsninės. Garantija anuliuojama, jei kepsninė yra kūrenama malkomis ar kitu netinkamu kuru. Kepsninei kūrenti turi būti naudojamos aukštos kokybės kietmedžio anglys, o uždegimui naudojami sausi įdegtukai. Kamado BONO naudoja rūdims atsparias medžiagas, tačiau garantija netaikoma kepsninės metalinių dalių rūdijimo ar oksidacijos atvejais, nebent yra pažeistas kepsninės struktūrinis vientisumas.

Ši garantija nėra taikoma, nusipirkus gaminį iš neįgaliotų tiekėjų ir (arba) trečiųjų šalių. Garantija yra teikiama tik įsigijus gaminius iš įgaliotų tiekėjų nurodytų kamadobono.lt puslapyje kontaktų skiltyje.

 

Kai kuriose valstybėse garantijos galiojimo apribojimai nėra leidžiami arba apribojimai už atsitiktinę arba pasekminę žalą nėra taikomi, todėl aukščiau nurodyti apribojimai arba išimtys Jums gali būti netaikomi. Čia pateiktoje garantijoje išvardytos visos juridinės teisės, tačiau Jums gali būti taikomos kitos teisės, kurios kiekvienoje valstybėje skiriasi. Kamado BONO neįgalioja jokių fizinių ar juridinių asmenų prisiimti atsakomybę Kamado BONO vardu dėl Kamado BONO gaminių pardavimo arba pirkimo. Įsigijus Kamado BONO gaminį iš neįgaliotų pardavėjų garantija gaminiui nebus taikoma. Jei turite klausimų dėl įgaliotųjų pardavėjų tapatumo nustatymo, susisiekite su Kamado BONO atstovybe +370 680 12001 arba info@kamadobono.lt