I-IV: 10.00-19.00, V: 10.00-18.00
+37065654515
prekių už 0,00 €
0
prekių už 0,00 €
0

KAMADO – tai ne pavadinimas, o kepsninių rūšis, kurios atsiradimui inspiraciją davė Kinijoje aptikti, daugiau nei 3000 metų senumo, apvalūs moliniai puodai, vadinti šiuo vardu. Laikui bėgant jie buvo ištobulinti ir Kamado vardu dabar vadinamos visos panašaus tipo kepsninės, turinčios dangtį, temperatūros reguliavimo sistemą ir ilgai laikančios kaitrą.

Kamado BONO – tai lietuvių sukurtas Kamado kepsninių prekinis ženklas, lyderiaujantis Lietuvoje ir jau pripažintas užsienio griliaus bendruomenių. Kamado Bono yra viena sėkmingiausių, patikimiausių ir sparčiausiai augančių įmonių Europos mastu.

Finansial Times 2022 metais paskelbtame sparčiausiai augančių Europos įmonių sąraše, kurį sudaro atrinktų TOP 1000 Europos įmonių, Kamado BONO užėmė aukštą 168 poziciją. 

UAB ,,Okredo" Kamado BONO sertifikavo kaip 2022 m. A klasės lydere savo veiklos sektoriuje Baltijos regione. Sertifikatas patvirtina ilgalaikę įmonės sėkmę savo veiklos sektoriuje, nepriekaištingą reputaciją šalies vidaus ir užsienio verslo aplinkoje, aukštą įmonės kreditingumą, įsipareigojimų vykdymą laiku. Visa tai leidžia mūsų visiems klientams, tiek B2B, tiek B2C sektoriuje jaustis saugiai ir didžiuotis dirbant su tikrais savo srities profesionalais.

Kamado BONO vykdo prekybą 23-ose šalyse, turime arti 400 prekybos taškų tokiose šalyse kaip: Lietuva, Italija, D.Britanija, Danija, Švedija, Norvegija, Suomija, Airija, Vengrija, Slovėnija, Lenkija, JAE, Latvija, Estija, Portugalija, Ispanija, Kipras, Malta ir kt. Mumis pasitiki tokie prekybos tinklai kaip Maxima, IKI, Lidl, Senukai, Avitela, Elektromarkt, Promo Cash & Carry, Circle-K, Euronics ir kiti. 

Kamado BONO remia legendinį Žalgirio krepšinio klubą, parduodama licencinį Žalgirio produktą - riboto leidimo Kamado Bono Žalgiris kepsninę, kuri 2021 m. Žalgirio sirgalių buvo išrinkta mėgstamiausiu licenciniu produktu.

Kamado BONO – yra daugiau nei kepsninė. Tai visa grilinimo filosofija, stipri vieninga 112 000 narių subūrusi grilio bendruomenė facebooke ,,Lithuania grilling & smoking'' (viena didžiausių facebook grilinimo grupių pasaulyje), pozityvus gyvenimo būdas, vertingos žinios. Itin platus ir nuolat atnaujinamas kepsninių priedų ir aksesuarų Texas Club asortimentas, mūsų darbuotojų receptų knygos, išskirtinės garantinės sąlygos, operatyvus klientų aptarnavimas, griliaus naujovių įsisavinimas ir jų pristatymas klientams, BBQ kultūros populiarinimas yra tai, kuo mes gyvename kiekvieną dieną ir dalinamės su savo klientais.

Kamado BONO yra aktyvūs. Be to, kad periodiškai lankomės ir dalyvaujame tarptautinėse parodose, organizuojame griliaus mokymus, įvarius griliaus vakarėlius, čempionatus, esame ir didžiausio Baltijos šalyse kasmet vykstančio grilio festivalio bei tarptautinio BBQ čempionato pagal KCBS taisykles – Twinsmoke – organizatoriai. Mes aktyviai bendraujame su griliaus bendruomenėmis Europoje ir JAV, griliaus ir BBQ asociacijomis. Visa tai darome ne dėl savęs, o dėl mūsų klientų, kad jie galėtų linksmai leisti laiką bendraminčių tarpe, semtis žinių ir pirmieji sužinotų visas pasaulines griliaus naujienas, taptų pasaulinės griliaus kultūros dalimi plačiąja prasme.

Mūsų misija – išmokyti savo klientą gerai grilinti ir parodyti jam šio proceso smagumą bei plačias grilinimo galimybes. Mes tikime, kad būti geru grilintoju yra paprasta ir juo gali tapti absoliučiai kiekvienas, įskaitant Jus.

Kamado BONO - easy to be perfect!