I-IV: 10.00-19.00, V: 10.00-18.00
+37065654515
prekių už 0,00 €
0
prekių už 0,00 €
0


Dovanų kuponas, tai puiki dovana šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui, nes ji suteikia laisvę pasirinkti.

Dovanų kuponai galimi dviejų tipų:

1. Popierinis kuponas, kurį galite įsigyti mūsų salonuose Vilniuje  (Verkių g.27, Vilnius, Ogmios miesto teritorija) ir Kaune (Raudondvario pl.131, Kaunas, Promo pastatas). Popierinį kuponą sudaro: kuponas, vokas jam, kupono naudojimosi instrukcija.

2. Elektroninis kuponas, kuris užsakomas el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir jį reikės atsispausdinti ant A4 formato lapo.

Kupono taisyklės:

Jis galioja 6 mėnesius ir juo galima atsiskaityti, apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje www.kamadobono.lt arba mūsų fiziniuose salonuose Vilniuje ir Kaune.
Pasibaigus galiojimo terminui, kuponas laikomas negaliojančiu, į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
Dovanų kuponas yra negrąžinamas.

Jei dovanų kupono pirkėjas yra įmonė, po pirkimo jai pateikiamas dovanų kupono pridavimo-perdavimo aktas, skirtas buhalterijai.

Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius dovanų kuponą, suma viršija kupono vertę, trūkstamą sumą galima sumokėti pasirinkus vieną iš mūsų siūlomų atsiskaitymo būdų.
Dovanų kupono kodas gali būti pritaikytas tik vienam užsakymui. Jei turite kelis kuponus ir juos norite panaudoti kelis vieno pirkimo metu el.parduotuvėje, susisiekite su mumis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius dovanų kuponą suma yra mažesnė nei kupono vertė, susidaręs skirtumas negrąžinamas.

Kamado Bono nekeičia pamestų, sugadintų ar kitaip prarastų dovanų kuponų į naujus. Minimali popierinio kupono suma: 30 Eur, elektroninio - suma neribojama.

Jei Jūs norite įsigyti mūsų produkcijos kitoje šalyje ir Jums reikalingas kuponas jai, susisiekite su tos šalies Kamado Bono atstovybe. Lietuvoje parduodamas kuponas galioja tik Lietuvoje.