I-IV: 10.00-19.00, V: 10.00-18.00
prekių už 0,00 €
0
prekių už 0,00 €
0


Dovanų kuponas, tai puiki dovana šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui, nes ji suteikia laisvę pasirinkti.

Dovanų kuponą galite įsigyti mūsų salonuose Vilniuje (Verkių g.27, Vilnius) ir Kaune (Raudondvario pl.131, Kaunas). Jei Jūs kitame mieste, popierinį kuponą galime atsiųsti Omniva paštomatu/ per kurjerį (jei suma siekia 50 Eur, siuntimas nemokamas. Kitu atveju + 3 Eur) arba galimas elektroninis kupono variantas. Jei domina toks variantas, rašykite mums el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba skambinkite +370 655 12001

Dovanų kuponas galioja apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje www.kamadobono.lt arba mūsų fiziniuose salonuose Vilniuje ir Kaune.
Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Pasibaigus galiojimo terminui, kuponas laikomas negaliojančiu, į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
Dovanų kuponas yra negrąžinamas.
Perkant kuponą, sąskaita faktūra neišrašoma. Jei pirkėjas yra juridinis asmuo, jam pateikiamas dovanų kupono pridavimo-perdavimo aktas.

Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius dovanų kuponą, suma viršija kupono vertę, trūkstamą sumą galima sumokėti pasirinkus vieną iš mūsų siūlomų atsiskaitymo būdų.
Dovanų kupono kodas gali būti pritaikytas tik vienam užsakymui. Jei turite kelis kuponus ir juos norite panaudoti kelis vieno pirkimo metu, susisiekite su mumis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius dovanų kuponą suma yra mažesnė nei kupono vertė, susidaręs skirtumas negrąžinamas.

Mb ,,Leto projektai” nekeičia pamestų, sugadintų ar kitaip prarastų dovanų kuponų į naujus. Minimali popierinio kupono suma: 30 Eur, elektroninio - suma neribojama. 

 Jei Jūs norite įsigyti mūsų produkcijos kitoje šalyje ir Jums reikalingas kuponas jai, susisiekite su tos šalies Kamado Bono atstovybe.