I-IV: 10.00-19.00, V: 10.00-18.00
prekių už 0,00 €
0
prekių už 0,00 €
0


Dovanų kuponas, tai puiki dovana šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui, nes ji suteikia laisvę pasirinkti.

Dovanų kuponą galite įsigyti mūsų salonuose Vilniuje  (Verkių g.27, Vilnius, Ogmios miesto teritorija) ir Kaune (Raudondvario pl.131, Kaunas, Promo pastatas). Jei Jūs kitame mieste, popierinį kuponą galime atsiųsti Omniva paštomatu arba per kurjerį. Jei kupono suma siekia 100 Eur, siuntimas bus nemokamas. Kitu atveju taikomas papildomas siuntimo mokestis +3 Eur. Popierinį kuponą sudaro: kuponas, vokas jam, kupono naudojimosi instrukcija.

Jūsų patogumui, galimas ir elektroninis kupono variantas, kurį reikės atsispausdinti. Jei domina būtent toks variantas, kuponą galite užsakyti el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Dovanų kuponas galioja apsiperkant mūsų elektroninėje parduotuvėje www.kamadobono.lt arba mūsų fiziniuose salonuose Vilniuje ir Kaune.
Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Pasibaigus galiojimo terminui, kuponas laikomas negaliojančiu, į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
Dovanų kuponas yra negrąžinamas.
Perkant kuponą, sąskaita faktūra neišrašoma. Jei pirkėjas yra juridinis asmuo, jam pateikiamas dovanų kupono pridavimo-perdavimo aktas.

Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius dovanų kuponą, suma viršija kupono vertę, trūkstamą sumą galima sumokėti pasirinkus vieną iš mūsų siūlomų atsiskaitymo būdų.
Dovanų kupono kodas gali būti pritaikytas tik vienam užsakymui. Jei turite kelis kuponus ir juos norite panaudoti kelis vieno pirkimo metu, susisiekite su mumis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius dovanų kuponą suma yra mažesnė nei kupono vertė, susidaręs skirtumas negrąžinamas.

Kamado Bono nekeičia pamestų, sugadintų ar kitaip prarastų dovanų kuponų į naujus. Minimali popierinio kupono suma: 30 Eur, elektroninio - suma neribojama.

 Jei Jūs norite įsigyti mūsų produkcijos kitoje šalyje ir Jums reikalingas kuponas jai, susisiekite su tos šalies Kamado Bono atstovybe. Lietuvoje parduodamas kuponas galioja tik Lietuvoje.