+370 656 54515
I-IV: 10.00-19.00, V: 10.00-18.00
prekių už 0,00 €
0
prekių už 0,00 €
0


Dovanų kuponas, tai puiki dovana šeimos nariui, draugui ar verslo partneriui, nes ji suteikia laisvę pasirinkti.

Norėdami įsigyti dovanų kuponą, rašykite mums el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba skambinkite +370 655 12001

Dovanų kuponą parduoda Kamado Bono prekinį ženklą valdanti įmonė MB ,,Leto projektai". Kamado Bono dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių internetinėje parduotuvėje www.kamadobono.lt arba Kamado Bono fiziniame salonuose Lietuvoje - Vilniuje ir Kaune. Apsiperkant internetu Lietuvoje, dovanų kupono kodas turi būti suvedamas prekės pirkimo metu laukelyje ,,nuolaidos kodas”. Kuponu galima atsiskaityti ir mūsų fiziniuose salonuose Vilniuje ir Kaune.
Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos. Pasibaigus galiojimo terminui, kuponas laikomas negaliojančiu, į kitas prekes ar pinigus nekeičiamas.
Dovanų kuponas yra negrąžinamas.
Perkant kuponą, sąskaita faktūra neišrašoma. Jei pirkėjas yra juridinis asmuo, jam pateikiamas dovanų kupono pridavimo-perdavimo aktas.

Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius dovanų kuponą, suma viršija kupono vertę, trūkstamą sumą galima sumokėti pasirinkus vieną iš mūsų siūlomų atsiskaitymo būdų.
Dovanų kupono kodas gali būti pritaikytas tik vienam užsakymui. Jei turite kelis kuponus ir juos norite panaudoti kelis vieno pirkimo metu, susisiekite su mumis Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius dovanų kuponą suma yra mažesnė nei kupono vertė, susidaręs skirtumas negrąžinamas.

Mb ,,Leto projektai” nekeičia pamestų, sugadintų ar kitaip prarastų dovanų kuponų į naujus. Minimali popierinio kupono suma: 30 Eur. Kuponą galima įsigyti mūsų salone Vilniuje (Verkių g.27) bei Kaune (Raudondvario pl.131). Jei Jūs iš kito miesto, kuponą galime atsiųsti per Omniva (+3 Eur). Galima ir elektroninė kupono versija, kurią siunčiama el.paštu ir jį reikia atsispausdinti.

 Jei Jūs norite įsigyti mūsų mūsų produkcijos kitoje šalyje ir Jums reikalingas kuponas, susisiekite su tos šalies Kamado Bono atstovybe.