I-IV: 10.00-19.00, V: 10.00-18.00
+37065654515
prekių už 0,00 €
0
prekių už 0,00 €
0

Grilio festivalis 2023

Didžiausias grilio ir BBQ renginys Baltijos šalyse!

Kamado Bono drauge su 114 000 narių vienijančia grilio bendruomene gegužės 20 d. organizuoja jau penktąjį grilio ir BBQ festivalį, kuriame kasmet susirenka grilio mėgėjai ir profesionalai iš visos Lietuvos ir užsienio. Tai didžiausias tokio pobūdžio renginys Baltijos šalyse ir VIENINTELIS tokio formato, kuriame pramogos, žinios ir geras maistas apjungiamas į vieną kokybišką smagų renginį. Ką veiksime? Ragausime įvairių grilio ir BBQ patiekalų, kuriems šiemet skirsime ypatingą dėmesį. Kepsime klasikinius ir korėjietiškus BBQ šonkaulius, gaminsime vienus skaniausių burgerių kategorijoje – smashburger‘ius, kuriuos patieks grilistai iš Latvijos, vienai dienai nusikelsime į Argentinietiškos Asado virtuvės užkulisius – turėsime picanha steikų, ant iešmo keptos brandintos jautienos nugarinės (Bife de Tira), chorizo dešrelių. Artimųjų Rytų virtuvės erdvėje lauks brandintos jautienos liulia kebabai, Armėniški jautienos šašlykai, Uzbekiškas šventinis plovas. Smagiausia dalis - į bilieto kainą įskaičiuotos maisto kortelės.

Festivalis vyks ant ežero kranto - Vilnius Grand Resort komplekse – ideali vieta grilio suvažiavimui gamtos apsuptyje šiltą pavasarį.

2023 m. festivalis bus pilnas gerų emocijų, nes jame lauks:

● Renginio vedėjas, didelio populiarumo sulaukusio MantaiNamie turo dalyvis, gero humoro dozę savyje talpinantis - Mantas Bartuševičius.

● Maisto erdvės: Grill ir BBQ, Argentinos, Artimųjų Rytų.

● Tarptautinio KCBS BBQ čempionato Twinsmoke užkulisiai ir galimybė stebėti, kaip prie grilio sekasi užsienio grilistų komandoms.

● Labai laukiamas muzikos grupės – Daddy was a Milkman - pasirodymas. Kursime nepamirštamą atmosferą!

● Aktyvios nemokamos pramogos vaikams.

● Tradiciniai grupės narių apdovanojimai, įvairi ir smagi renginio programa su atrakcijomis. Prizai taip pat bus!

● Draugiškų rėmėjų zonos, degustacijos.

● Legendinis after party vakarėlis su DJ Mamania!

Atvykite vieni, su šeima, su draugų kompanija, pasiimkite drauge kaimynus. Įmones kviečiame nudžiuginti savo verslo partnerius ar darbo kolektyvą. Renginio pradžia: 15:00 val. Durys atveriamos: 14:00 val.

Bilieto kaina: suaugusiam asmeniui – 35 EUR. Bilietus įsigyti galima čia --> http://bit.ly/3YoE5om

Į kainą įskaičiuota: visa renginio programa, Daddy Was a Milkman koncertas, 2 maisto ir 1 gėrimo kortelės, galimybė dalyvauti after party vakarėlyje su DJ Mamania.

Vaikams iki 10 metų (imtinai) įėjimas kartu su tėvais nemokamas. Maisto ir gėrimų kortelės išduodamos tik įsigijus bilietą.

Bilietai, artėjant renginio datai, brangs!

Bilietų pardavimo sąlygos: bilietai yra negrąžinami ir į kitas paslaugas nekeičiami, išskyrus atvejį, kai renginys nukeliamas/atšaukiamas dėl organizatoriaus kaltės.